پاکت سفید ساده

جنس این پاکت از کاغذ سفید باکیفیت است و می‌تواند با وزن‌ها و گرماژهای مختلف و همچنین اندازه‌های متنوع تولید شود. تمام طرح‌هایی که در بالا معرفی شدند با استفاده از این جنس کاغذ و پاکت قابل اجرا هستند. پاکت سفید ساده همان چیزی است که وقتی راجع به پاکت حرف می‌زنیم در ذهن شنونده […]

پاکت بسته بندی کتاب

این نوع از پاکت مشابه پاکت تجاری است، اما برای بسته بندی و قرار گرفتن کتاب، کاتالوگ یا مجله طراحی می‌شود. این دسته از پاکت‌ها برای ارسال محصولات فرهنگی یا کاتالوگ‌های تجاری مناسب هستند. بسیاری از کسب‌وکارها و موسسات از پاکت‌های کاغذی کتابی برای ارسال کاتالوگ محصولات یا خدمات خود برای مشتریان استفاده می‌کنند.

پاکت کرافت

پاکت کرافت یکی از انواع پاکت بسته بندی است که با توجه به قیمت ارزان و مقاومت بسیار بالایی که دارد از محبوبیت بسیار زیادی بین مصرف‌کنندگان برخوردار است. این پاکت از نظر ظاهری شبیه پاکت کاهی و زرد است و با لایه‌بندی‌های متنوع برای مصارف گوناگون تولید می‌شود.

پاکت بسته بندی پستی

پاکت‌های پستی با داشتن کادری برای قرار گرفتن آدرس فرستنده و گیرنده از انواع دیگر پاکت بسته بندی متمایز می‌شوند. پاکت‌ پستی می‌توانند کوچک و ظریف باشند که برای ارسال نامه‌های اداری، صورتحساب‌ها، و انواع پیام‌های رسمی کاربرد دارند. آنها همچنین می‌توانند بزرگ باشند و به‌عنوان پاکت بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار بگیرند.